SEEWORLD TURKİYE

SEEWORLD Türkiye, PAMUKÇU GROUP iştirakleri olan ‘’PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI’’ İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca ülke genelinde inşaat projelerinin portföy yönetimi alanında, topraktan satış vadi sözleşmesiyle veya proje tamamlandıktan sonra 2.El Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini kurumsal ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

SEEWORLD Türkiye Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin profesyonel, güvenilir, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır. 
Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir. 
SEEWORLD Türkiye gayrimenkul sektöründeki bilgi ve tecrübelerini, eğitim ve iletişim ağını sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmak için siz girişimcileri bekliyoruz.

SEEWORLD TÜRKİYE PAMUKCUGRUP - SEEWORLD TÜRKİYE PAMUKÇU GROUP A.Ş.,PAMUKCUGRUP, Satış, Pazarlama, faaliyet, Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi, Çözüm, odaklı, yatırımcılar, Franchise, imkan, Gayrimenkul, sektör, Bilgi, Tecrübe, Eğitim, İletişim, ağ, kendi, iş, kurma, hayallerinize, ulaşmak, büyüme, hedef, ekip, girişimci, davet PAMUKÇU GROUP A.Ş. PAMUKCUGRUP - SEEWORLD TÜRKİYE Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır. SEEWORLD Türkiye Gayrimenkul sektöründeki Bilgi ve Tecrübelerini, Eğitim ve İletişim ağını sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir.Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmaya siz girişimcileri davet