SEEWORLD Türkiye Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır. 
Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir. 

SEEWORLD Türkiye Gayrimenkul sektöründeki Bilgi ve Tecrübelerini, Eğitim ve İletişim ağını sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmaya siz girişimcileri davet ediyor.


SEEWORLD Satış Ofisi bağımsız bir Franchise işletmesidir… SEE&WORLD Franchise Satış Ofisi Kurmak isterseniz belirli kriterlere uyan ve Kurumsal alt yapısı olan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Son teknolojiyle donanmış ofisiniz, SEE&WORLD  Akademi'de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyet gösterir.
Her bir SEE&WORLD ofisinin internette kendi ana sayfaları olmakla birlikte portföyleri internet aracılığıyla pazarlanmaktadır.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

FRANCHISE FIRSATLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

FRANCHISE Pamukcugrup & Gayrimenkul Projeleri PAMUKÇU GROUP A.Ş.,İstanbul Seeworld, Pamukçu,Pamukçu Group,Seeworld Türkiye,İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası ,Satılık, Kiralık, Daire, Ev, Konut, Residance, Bahçe Katı, Müstakil Villa Yalı, Arsa, Arazi, Dükkan, Ticari Alanlar, Yatırımlık Konut, Fırsat Daireler, Marka Projeler,Ataşehir, Sancaktepe, Ümraniye, Pendik, Çekmeköy, Üsküdar, Kadıköy, Acıbadem, Bağdat Caddesi, Bostancı, Kozyatağı, Etiler,Bebek,Nişantaşı, Satılık, Kiralık, Daire, Ev, Konut, Residance, Bahçe Katı, Müstakil Villa Yalı, Arsa, PAMUKÇU GROUP A.Ş. Seeworld Türkiye Gayrimenkul Sektöründeki Bilgi ve Tecrübelerini Eğitim Ve İletişim Ağını Sizlerle Paylaşarak Kendi İşinizi Kurmanızı Ve Böylece Hayallerinize Ulaşmanızı Sağlayabilir. Bu Bağlamda Hızlı Bir Şekilde Büyümeyi Hedefleyen Bir Ekibin Parçası Olmaya Siz Girişimcileri Davet Ediyor. Seeworld Satış Ofisi Bağımsız Bir Franchise İşletmesidir Seeworld Franchise Satış Ofisi Kurmak İsterseniz Belirli Kriterlere Uyan Ve Kurumsal Alt Yapısı Olan Bir Ofis Kurmakla İşe Başlarsınız.