İnsan Kaynakları Departmanımızın temel amacı çalışanlar ile değer yaratmaktır. Başarılı bir organizasyon yapısı için en yetenekli kişileri bünyemize kazandırıp gelişmelerini sağlayan İK Departmanı, şirketimiz içinden liderler geliştirmeye önem verir ve bunun için yatırım yapar. Departmanın en temel rolü ise dinleyen, öğrenen, paylaşan ve öğreten bir organizasyon yaratmaktır.

Pamukçu Grup’un, kurumsal kültürüne uygun, vizyonunu ve heyecanını paylaşan, dinamik ekip arkadaşları edinmek ve mevcut çalışanlarıyla uzun soluklu işbirliği yapmak için belirlediği insan kaynakları profilinde “Girişimcilik, müşteri odaklılık, yaratıcılık”, “Sektörel bilgi ve deneyim”, “Öğrenmeye açıklık, kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinme” nitelikleri öne çıkarırken bu nitelikler 4 temel disipline odaklanıyor.
Doğru işe, doğru kişi tanımlanması
Başarı ölçekli performans yönetimi
İşletme amaçları ile çalışanların ihtiyaçları arasındaki dengenin korunması
Tam enformasyona dayalı açık ve etkin iletişim şekli
Bu disiplinler çerçevesinde işe alım sürecinde adaylarımızdan beklediğimiz temel yetkinlikler ise:

• Takım çalışması
• İletişim
• İşbirliği geliştirme
• Sonuç odaklılık
• Yaratıcılık ve girişimcilik
• Kendini ve çalışma arkadaşlarını geliştirme
• Müşteri duyarlılığıdır.

SİZ DE KENDİ SEEWORLD TÜRKİYE HİKAYENİZİ YAZIN
İNSAN KAYNAKLARI Pamukcugrup & Gayrimenkul Projeleri PAMUKÇU GROUP A.Ş.,İstanbul,UMPA Mimari Tasarım, Sinpaş Projeleri, Marka Projeler, Natamam Daireler, Daire,Örnek Daire, Büro, Kafeterya, Restoran, Showroom, Satış Ofisi, Alışveriş Merkezi, Fabrika, Otel, Sosyal Tesis ve Yönetim Binaları, Yalı,Villa, Alışveriş Merkezi, İnşaat Projeleri, Restarasyon dahil Olmak Üzere Tasarım Ve Dekorasyon İhtiyacının Olduğu Her Yaşam Alanında İç Mimari projeleri tasarlayarak uygulamaktadır PAMUKÇU GROUP A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanımızın temel amacı çalışanlar ile değer yaratmaktır. Başarılı bir organizasyon yapısı için en yetenekli kişileri bünyemize kazandırıp gelişmelerini sağlayan İK Departmanı, şirketimiz içinden liderler geliştirmeye önem verir ve bunun için yatırım yapar. Departmanın en temel rolü ise dinleyen, öğrenen, paylaşan ve öğreten bir organizasyon yaratmaktır.